Welcome!

П'ять мов любови у подружжi

П'ять мов любови у подружжi

Regular Price: $8.00

Special Price $3.00

Availability: In stock

     У цьому свiтовому бестселерi д-р Герi Чепмен показуэ, що рiзнi люди виявляють свою любов по-рiзному. Вiн говорить про п'ять особливих мов любови й про те, як важливо зрозумiти, якоi саме з них мов потребуэ ваш портнер у шлюбi.


     Дуже мало подружнiх пар знайшли секрет того, як зберегти любов пiсля одруження.


     Герi Чепмен дiлиться з читачами  цим секретом i запевняэ, що саме вiн э ключем до щастя й розумiння подружжя.

Description

Details

      У цьому світовому бестселері д-р Ґері Чепмен показує, що різні люди виявляють свою любов по-різному. Він говорить про п’ять особливих мов любові й про те, як важливо зрозуміти, якої саме з цих мов потребує ваш партнер у шлюбі. Дуже мало подружніх пар знайшли секрет того, як зберегти любов після одруження. Ґері Чепмен ділиться з читачами цим секретом і запевняє, що саме він є ключем до щастя й розуміння подружжя.

      Буває, ми запитуємо себе: «Чому він (вона) мене не розуміє, невже я розмовляю іншою мовою?» Як виразити свої почуття, щоб вони були зрозумілими? Комусь висачить почути слова заохочення і копліменти, иншому потрібна конкретна допомога у господарстві. Один обсипає свою кохану подарунками, а другий бере її з собою на футбольний матч. Психолог Ґері Чепмен вважає, що так воно і є. Користуючись власним тридцятилітнім досвідом родинного порадництва та напрацюваннями інших видатних психологів, він виділив п’ять головних способів вираження своїх почуттів - п′ять мов любови, про які написав у цій.

Additional Information

Additional Information

SKU F0168
English title No
Author Герi Чепмен
Book series No
Cover Paperback
Print format Medium
Num. of pages 192
Publishing date 2007
Publisher Свiчадо
ISBN 978-966-395-138-6
Weight (lb) 0.4875
SHARE
Reviews

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

We accept