П'ять мов любови у подружжi

Special Price $3.00 Regular Price $8.00
Out of stock
SKU
F0168

     У цьому свiтовому бестселерi д-р Герi Чепмен показуэ, що рiзнi люди виявляють свою любов по-рiзному. Вiн говорить про п'ять особливих мов любови й про те, як важливо зрозумiти, якоi саме з них мов потребуэ ваш портнер у шлюбi.

     Дуже мало подружнiх пар знайшли секрет того, як зберегти любов пiсля одруження.

     Герi Чепмен дiлиться з читачами  цим секретом i запевняэ, що саме вiн э ключем до щастя й розумiння подружжя.

      У цьому світовому бестселері д-р Ґері Чепмен показує, що різні люди виявляють свою любов по-різному. Він говорить про п’ять особливих мов любові й про те, як важливо зрозуміти, якої саме з цих мов потребує ваш партнер у шлюбі. Дуже мало подружніх пар знайшли секрет того, як зберегти любов після одруження. Ґері Чепмен ділиться з читачами цим секретом і запевняє, що саме він є ключем до щастя й розуміння подружжя.

      Буває, ми запитуємо себе: «Чому він (вона) мене не розуміє, невже я розмовляю іншою мовою?» Як виразити свої почуття, щоб вони були зрозумілими? Комусь висачить почути слова заохочення і копліменти, иншому потрібна конкретна допомога у господарстві. Один обсипає свою кохану подарунками, а другий бере її з собою на футбольний матч. Психолог Ґері Чепмен вважає, що так воно і є. Користуючись власним тридцятилітнім досвідом родинного порадництва та напрацюваннями інших видатних психологів, він виділив п’ять головних способів вираження своїх почуттів - п′ять мов любови, про які написав у цій.

More Information
SHARE
SKU F0168
Author Герi Чепмен
Cover Paperback
Print format Medium
Num. of pages 192
Publishing date 2007
Publisher Свiчадо
ISBN 978-966-395-138-6
Weight (lb) 0.487500
Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
© 2008-2021 Christian Russian Book, LLC.